Jdi na obsah Jdi na menu
 


Napiš nám svůj příběh

Tato stránka je pro lidi, kteří se chtějí se světem podělit o svůj příběh. Můžete napsat příběh co se vám stal, nebo nějaké příběhy, co si vymyslíte, my tomu nejlepšímu u nás vytvoříme knížku, kterou budeme všude publikovat. Tak neváhejte a napište!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Muj příběh

(Lenka, 22. 5. 2020 0:07)

Je to příběh, hodně smutný, jeto můj příběh.,. Napište kdyby jste chtěli vědět vic..

Zrada

(Aneta Tůmová, 9. 4. 2020 12:17)

1
Tou noční krajinou,
kráčí s tváří nevinnou.
Avšak dobře ví,
že zpátky se už nevrátí.

Byla dívenkou líbeznou,
nevinně políbenou.
Zrádné bylo rozhodnutí,
které ji už nikdo nevrátí.

Jen ten jediný dobře ví,
to co oči nespatří.
Toho večera se hodně stalo,
co by to jen dokázalo?

Jen že o ní nestojí,
když ho neuspokojí.
Pak ona zas čeká jen,
kdy objeví se jí ten sen.

Možné je, že ji už nemá rád,
věřit se tomu nechce,
čeká je teď velký pád,
on otřepe se lehce.

Na ní už nevzpomene,
píše se to těžce,
on na ni zapomene,
jinou si najde lehce.

On dobře ví,
jak ona se cítí,
nikdy šťastná nebude,
i když sama to teď líčí.

On oklamal ji, zneužil ji,
svůdníkem se stal,
to však nepomohlo ji,
aby nešla dál.

Dívka došla na kraj lesa,
vstoupit do něj teď chtěla.
Utéct z toho to světa,
vzít si, co teď má, by musela.

Život krásný jen,
když zda se jí sen,
kdy šťastná je,
už dál žít nebude.

Nad noční krajinou
oblak prachu se snáší,
už není nevinnou,
ani mezi námi.

Další den chlapec dívku hledá,
pokus marný se zdá být,
jeho láska se nikdy nevzdá,
i kdyby už dál neměl žít.

Když popelem se stala,
zdál se jí sen,
že mu pusu dala,
on k ní nalomil se jen.

Byl to jen sen,
on probudil ji ze spánku,
byl už nový den,
kdy vyznal ji svou lásku.

Dívka s pláčem utíká,
nechce ho už spatřit.
On odejít ji nenechá,
musí mu teď patřit.

Další den byl celý její,
pozornost ji věnoval,
tím dával ji naději,
kterou zpátky si vzal.

Večer se chlapec vypařil,
šla ho sama hledati,
když našla ho, on zářil,
v náruči jiné se vrátil.

Čas se náhle zastavil,
svět se točil kolem,
zpátky už se nevrátil,
stal se jejím odporem.

Plná hněvu dívka běží,
vstříc své smrti se nese,
k lesu se pomalu blíží,
už tu tíhu neunese.

2
V dolině lesní na mýtině
světélka se míhají.
Z jezera odrazy měsíce
různě se předhánějí.

Když zrazená dívka došla až k jezírku,
mlha se tam snesla,
cítila chlad na zátylku,
úzkost ji pohltila.

Stín poletující nad vodou
příběh své smrti vypráví,
však dívka s duší zrazenou
v tu chvíli odchází.

Hladina kdysi poklidná
teď vzteky sebou mrská,
však uklidnit se nenechá,
když na ně čeká.

Zrazené duše tu sídlí,
nikdo je tu nevidí.
"Podívej, už přichází,
některé teď odvádí."

Zašeptal tichým hlasem duch,
chtěl dívku varovati,
duše rozpoutaly zde ruch,
začaly ji odváděti.

Zašeptal ještě jedinkrát:
"Nechoď tam s nimi!
Bude ti hůř než tenkrát,
co oklamal tě tvůj milý."

"Už není cesty zpět,"
řekla nemile.
"Přede mnou jich bylo pět,
co oklamal je."

Tím nadobro zavřela vrátka,
jejich cesta bude krátká,
on ji nedá pokoje,
dokud tady stále je.

"Proč jsem ti dala to,
co patří jen mě?
Když nestál jsi o to
a oklamal jsi mě?

Proč já blbá ti věřila?
Už dále věřit ti nechci.
Proč já ti to dovolila,
mi tak moc ublížiti?"

Její srdce plné trápení,
nadále už neslouží.
Síly mu už nestačí,
všechnu bolest unésti.

Poslední jejich buch, buch
ozvalo se pozdě v noci,
uslyšel to mladý duch,
co chtěl jí jen pomocí.

Můj život s epilepsií

(Leona Zmeškalová, 27. 2. 2020 15:00)

Pamatuji si to, jako dnes bylo mi čerstvých 18 let, v té době se moji vrstevníci chystali na řidičské zkoušky nebe jej měli již za sebou, někteří flámovali do rána, jiní seděli doma. No a já jsem patřila mezi ně, normální život mladé dívky co studuje střední školu . Dalo by se říct, že můj první epileptický záchvat , byl neškodný , stalo se to v posteli po skončení noční směny. Byla u toho zrovna mamka , dokážete si představit co následovalo ... panická hrůza, když vidí své dítě jak sebou třepe, má pěnu u pusy , a oči jen bělmo. Dokonce i pes kňučel, možná to vycítil dřív, než následovalo moje bezvědomí. Tehdá to trvalo snad věčnost, vzpomínám si už jen na to, jak mě nakládali do sanitky. A to jsem byla pořád zmatená, co se vlastně děje. Mezitím co jsem pomalu začala chápat, co se mi stalo, sestřička mě vezla na EEG vyšetření , znáte to taková ta Čepička a od ní vede spousta drátku. Samozřejmě, ze do pul hodiny dorazili rodiče i s věcmi , ležela jsem tam 2 dny pokud si dobře vzpomínám . První den, jsem byla opravdu malátná, bolela mě dost hlava a svaly na nohou. Tak bylo lepší mě nechat spát. Druhý den samá návštěva , rodina a přátelé a taky visita. Pan doktor řekl, slečno prodělala jste epileptický záchvat, ale nebojte na 1 má nárok, každý člověk za život, aniž by z toho byla nemoc.
A tak se Nám všem ulevilo a žila jsem si normální život 3 roky.

2.kapitola

Když už máte za sebou maturitní zkoušku , říkáte si co dál ? Dál do školy se mi nechce, chci vydělávat peníze. Bylo to super, celou výplatu utratit víceméně sama za sebe, když bydlíte u rodičů a oni po Vás moc nechtějí. Tak jsem si to užívala , nové oblečení, boty a doplňky. A taky mi hodně záleželo na vzhledu. Pracovní týden skončil a víkend bylo potřeba protancovat na diskotékách , samozřejmě jen občas nebo jen tak posedět s přáteli . V tè době jsem se seznámila s novým přítelem Panem A. Znáte to nová láska, tak Vás taky hned přestane zajímat všechno ostatní. Jste jen vy a on. Ale pokud, narazíte bohužel na chorobného lháře z kterého máte stavy úzkosti, nemůžete ani jíst normálně myslet a celé to neskutečně bolí! Tak se při mé smůle a mé slabé vůle vykašlat se na něj co nejdřív prostě nepodařilo. Následoval můj druhý epileptický záchvat, zrovna ráno když jsem šla do práce. Našel mě ležet na zemi cizí pán, kamarádka Nela doběhla hned na pomoc. Chodili lidé okolo mě do práce, tak se to od někoho rychle dozvěděla. Pán mi mezitím zavolal zachránku, ale já bydlela kousek tak mě odvedla k rodičům, co jsem se zpětně dozvěděla, Nela si myslela, že mám v sobě nějaké drogy, houpala jsem se z jedné strany na druhou, usmívala jsem a celkově jsem mluvila z cesty. Já si pamatuji, až jak sedím v autě a říkám taťkovi :” jsi hodný, že mě vezeš do práce.” On na to: “ já tě vezu do nemocnice.” Na pokoji jsem ležela 2 dny. Můj odraz v zrcadle byl šokující najednou jsem viděla tu bezmocnou dívku, která nedokáže ovládat svoje tělo! Rozbitý nos, všude zaschlá krev, nalomený přední zub po pádu přímo na obličej, škrábance a oděrky na rukou a nohou. Byla jsem tak moc nešťastná, dokonce i teď po 9 letech , když píšu tyto řády jsem se neubránila slzám. Hrozně silné vzpomínky se vrací, zrovna dnes se mě kamarádka zeptala , jestli mi to nebude vadit se vracet tak moc do minulosti, já ji odpověděla úplně v pohodě dokážu o tom všem napsat , ale skutečnost je jiná , všechno se Vám vybaví všechna ta bolest , smutek , deprese a nechuť k životu. Naštěstí teď máme rok 2020 a já to dokážu, tu knížku prostě napíšu do konce!

greatmark447@gmail.com

(great mark, 14. 2. 2020 3:47)

Herbal Penis Enlargement product is 100% guarantee to Enlarge and get a better ERECTION ,the reason why most people are finding it difficult to enlarge Penis is because they believe on medical-report, drugs and medical treatment which is not-helpful for Penis Enlargement . Natural roots/herbs are the best remedy which can easily Enlarge your Penis permanently Contact Dr ODABA via Email : Drodabasolutionhome@gmail. com or via Whats-app : +2347063915230 for Natural root and herbal remedies put together to help you get Enlarge and Erect healthy. Thank You For Reading.  

dregbedcaster@gmail.com

(Lydia, 17. 11. 2019 18:50)

JAK ZÍSKÁM EX EXUS HANDBAND ZPĚT S POMOCÍ SKUTEČNÉHO A EFEKTIVNÍHO SPLAVU OD DR Sunny Jmenuji se Lydia Gomezová, nikdy jsem si nemyslel, že se znovu usmívám. Můj manžel mě nechal s dvěma dětmi na rok Myslel jsem, že ho znovu neuvidím, dokud jsem se nestretl s lady jménem Maria, která mi vyprávěla o kouzelníkovi jménem Dr.Sunny, dala mi jeho e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu, kontaktovala jsem ho a ujistil mě, že 48 hodin, můj manžel se vrátí ke mně, Za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a začal prosit o odpuštění, že je to práce ďáblů, takže jsem až dosud překvapen tímto zázrakem, nemohl jsem si představit, ale jakmile kouzlo bylo obsazeno, otěhotněla jsem a porodila mé třetí dítě, pokud potřebujete od něj pomoc, můžete se na něj obrátit prostřednictvím e-mailu: drsunnydsolution1@gmail.com Nebo WhatsApp nebo mu zavolejte: +2349030731985
Dr.Sunny také léčí:
1. HIV / AIDS
2. HERPES 1/2
3. RAKOVINA
4. ALS (Lou Gehrigova nemoc)
5. Hepatitida B?
6. Pokud chcete otěhotnět

dregbedcaster@gmail.com

(cindy, 17. 11. 2019 18:46)

Měl jsem s manželem vážné problémy a vedlo to k tomu, že se přestěhoval do bytu ke svým přátelům. Všechno se zhoršilo, protože se svými přáteli začal chodit do barů a klubů, opil se a omdlel. Vždy mi vyhrožoval po telefonu, kdykoli mu zavolám kvůli špatné radě, kterou mu jeho přátelé dávali. Miluji ho a byli jsme spolu 8 let před náhlou změnou, nemohl jsem otěhotnět a zjistil jsem, že je to moje chyba. Byl jsem tak smutný a frustrovaný až jednoho dne jsem procházel internet a viděl jsem lady, jak sdílí svědectví o mocném kouzelném kouzlu DR, SUNNY, které jí pomohlo přivést jejího manžela zpět kouzlem, takže jsem se rozhodl to dát taky vyzkoušejte a kontaktoval jsem DR. SUNNY e-mailem na drsunnydsolution1@gmail.com a vysvětlil jsem mu všechny své problémy a DR. SUNNY mi řekl, že bych se neměl bát, že mi pomůže vyřešit mé problémy, můj manžel se vrátí domů a DR. SUNNY mi také řekla, že by také mohl udělat kouzlo těhotenství. Také mi řekl, že kouzlo není pro mě škodlivé ani pro mého manžela. Rozhodl jsem se to zkusit a udělal jsem vše, co mi řekl, abych okamžitě udělal a udělal pro mě kouzlo. O dva dny později se můj manžel vrátil domů a omluvil se, že mu bylo líto, co mě to stálo, a teď jsme šťastní a šťastně žijeme spolu. O dva měsíce později jsem si uvědomil, že jsem těhotná. Jsem teď opravdu šťastný, protože už nevím, co říci, ale pokud jste tam venku, číst to a mít stejný problém se vztahem nebo máte potíže s otěhotněním manžela nebo přítele nebo problém jakéhokoli druhu, který je mimo lékařská síla, prosím, kontaktujte DR, SUNNY na jeho e-mailu je: drsunnydsolution1@gmail.com nebo Whatsapp ho +2349030731985 a být 100% jistý, že má řešení vašich problémů.

Sexuální zneužívání

(Ondřej, 5. 11. 2019 21:49)

Dobrý den jmenuji se Ondřej a chci vám napsat svůj příběh. Bylo mi asi 8 let když jsme měli jet za strýcem . Jel jsem tam já a moje sestra Marie. Marii bylo asi 14 let . Chodili jsme každé ráno se strýcem na ranní prochazky. Vždycky jsem po očku koukal na strýce jak kouká na moji starší sestru. Měl jsem takový divný pocit jako kdyby můj strýc chtěl zbalit moji sestru ale protože jsem byl takový že jsem někdy koukal na ostatní jako na cizí lidi bylo mi to fuk. Protože mi strýc nedovolil notebook abych prý trávil více času na zahradě, nebavilo mě koukat na sestru která měla ,,dovoleno" od strýce mobil a tak jsem se rozhodl si ho vzít . Zapnul jsem ho a nevěřil jsem svým očím . Strýc měl fotky mojí sestry ale to nebylo nejhorší , to co následovalo z toho jsem nemohl spát. Byli tam docela oplzlé fotografie mé sestry a stryce. Byl jsem v šoku , moje ségra nic neřekla mamce nebo taťkovi že ji do toho nutí . Furt jsem musel myslet na to . Bylo myslím asi pondělí kdy sestra chodila na kroužky a vracela se domů vždy kolem 5 -6 hodiny. Byl jsem se strýcem sám . Pořád jsem myslel na ty fotky a co nejhůř myslel jsem co mě udělá když sestra není doma. Strýc mě chytil pevně za ruku , polekal jsem se. Řekl mi ať jdu do pokoje za trest. Já celí vyděšený co se stane.
Sedl jsem si na postel a asi 1 minutu byl strýc v mém pokoji. Zavřel dveře od pokoje . Strýc si ke mě sedl a začal mi sahat na stehna a pokračoval až k mému rozkroku. Podíval jsem se na strýce. On na chvilku odešel do vedlejší místnosti . Rychle jsem se zvedl a chtěl jsem pryč ale dveře byli zamknute. Pomalu jsem šel zpět na postel. Přišel chytil mě a začal si rozepínat kalhoty. Chtěl jsem křičet ale on mi zalepili nejen pusu izolepou ale i dice. Pomalu že mě svlékal tričko a fotil jsi to . Modlil jsem se aby mě nechal ale nepomohlo to. Když se uspokojil oblékl mě a řekl že jestli to někomu řeknu že to udělá znova ale brutálně. Celí jsem se zasekl. Asi po hodině přišla sestra a ptá se jestli nechci zavolat mamce a já řekl že jo . Mamina se ptala jako např jak se máte , co děláme a takové podobné otazky. Zavěsil jsem a dál mobil Marii. Když odcházela pozoroval jsem ji . Strýc šel a to co se nestalo. Chytil setru a odvlekl ji do jeho ložnice . Vzal jsem její mobil . Vytočil jsem 158 bál jsem se ale to co dělal setře mě děsilo protože ona kricela. Dobrý den chci nahlásit znásilnění mojí sestry , trvá to asi 5 let adresa je Radlická 10 Praha . Zavěsil jsem. Za 10 minut tam byla policie. Otevřel jsem a ukázal pokoj kde byla sestra. Policie rozrazila dveře rychle zpacifikovala strýce . Sestra byla ve spodním prádle svázaná k topeni. Byla zavolána i záchrana služba. Bylo po vsem. Ke strejdovi nás už mamina nikdy nepustila. Díky za vyslechnutí mého příběhu teďka je mi 29 let ale pořád si nesu následky
Sestra si nese následky dodnes ale má rodinu a dceru Kateřinu a dva syny Tomáše a Adama.

Prokletá nevěra

(Kristyna, 25. 10. 2019 17:04)

Psal se rok 2011 kdy jsem byla v jinem stavu,s pritelem jsme bydleli v najmu pritel byl vyborny milenec a skvely přítel,jednoho dne mi přišla sms DAVEJ SI NA NĚJ POZOR!! Zaskocilo mne to hlavou mi běžely ruzne myšlenky typu je mi věrný? Neni vrah? V zivote by me nenapadlo ani jedno z toho nikdy bych neverila ze by mi mohl byt neverny .sedla jsem si k počítači a brouzdala na internetu najela jsem samozrejmne na Facebook na jeho profil a koukala na fotky a měl hodne pratel ale hups....u kazde jeho fotky byl komentář od pro mne nezname dívky bylo mi to divné a diky sms ktera mi prisla taky dost podezřelé,povkala jsem az pritel prijede z prace a pak jsem ho poprosila o heslo od facebooku a z niceho nic sebehl ven ze potrebuje jeste neco z auta co zapomněl ja sesla dolu za nim a slysela jsem ze s nekym hovori aby mu zmenil heslo od facebooku ale to mu nepomohlo jako spravna tehotna a nabrana hormonama nakonec jsem to heslo z nej dostala!! Tak jsem se prihlasila a prisel šok! Ne jen ze s dotycnou zenou si psal hanlive veci ale take mě svoji tehotnou partnerku ktera je v 8 mesici pomlouval jak jsem pribrala,jak mam ted velky zadek a jak ona je krasna a sexy,je pravda ze jsem v 8 mesici nebyla jako laňka ale byslim si,ze 70kg neni zas tak moc a nezaslouzila jsem si to .Celou noc jsem cetla jejich konverzaci plakala a trapila se a baac...dalsi a dalsi nevery prisla jsem mu na 6 nevěr jen v te době co jsem nosila pod srdcem nase dítě. Kdyz jsem se ho zeptala proc to dela , jaky ma duvod k nevěře,odpověděl nevim asi pro to '',že tebe už znám a ja husa hloupa mu to vse odpustila po hodinach premlouvani place a proseni.Za mesic se nam narodil krasny syn kterému je ted skoro 8 let ale nemuzu rict,ze priťeli verim mou duveru ztratil a nemohu si vysvetlit proc ho po takove miluji kdyz mu stale neverim a on mi tak ublizoval.

Povídky

(Erika Rydlová, 19. 9. 2019 12:46)

Zdravím. Napsala jsem 8 povídek .Ráda bych znala váš názor. Jelikož text je delší tak jej neví kam zaslat. V každé té povídce je co je pravda a něco vymyšleno. S pozdravem Erika.

Re: Povídky

(Erika Rydlová, 19. 9. 2019 17:57)

Kdyby jste měli zájem, tak vám pošlu ještě ty ostatní

jak to bude dál?

(Míša, 7. 8. 2019 20:34)

šla jsem ven s klukem o kterém jsem nic nevěděla.. něčím mě zaujal nevím přesně čím.. ale něco v něm je ..
když se na něho podívám vidím hodnou tvář, když se mě dotkne cítím zvláštní energii, která proudí v mých žilách až k srdci . Je něžný a pozorný a pořád mluví o romantice. . přiznám se já na romantiku moc nejsem, ale nevlezu do vany bez bublin a bez svíčkách.
Kamarádíme se spolu chvíli a cítím že kamarádi být nemůžeme .. nevydržím to že spolu nejsme .. nevím jak to cítí on .. chová se ke mě pozorně párkrát mě chtěl chytit za ruku, dal mi kolem krku svůj přívěšek a tak mu ho hlídám mám ho u sebe .. ale mám pocit že se vnucuji nebudu mu pořád psát jako první .. je mi to až blbé .. ale nedokážu to bez něho vydržet .. nevím co s tím mám dělat .. je to zvláštní nikdy nebyl můj, ale přitom o něho přicházím, jak je to možné?
Řekla jsem si že se mu od rána neozvu nedám o sobě vědět.. uvidím jestli se mi v bližší době ozve .. pořád mám kolem krku ten jeho přívěšek, stále mi ho připomíná .. čim je to možné že vás někdo může hned tak okouzlit? a kvůli jedné osobě se cítíte tak sami? já jen doufám, že i on má ty stejné pocity jako já .

Rakovina mozku

(Tereza , 21. 2. 2019 18:47)

Moje životni zkušenost se stala v roce 2016.
Když jsem šla na normální prohlídku na oční. Když jsem tam byla a rozkapali mi oči a šla na řadu cítila jsem že že je něco špatně od pohledu paní doktorky jsem cítila že je zle..paní doktorka mě poslala akutně na magnetickou rezonanci po té jsem šla na pokoj přespat do druheho dne.
Druhý den pro mě přijela sestra s vozíkem a převezla mě dolů na příjem kde na mě čekala záchranka na převoz do Prahy do Motola.
Když už jsem byla v Praze a dostala jsem svůj pokoj přišla na řadu slova pana doktora z Prahy "slečno musite na operaci máte nádor na mozku"
To znamenalo oholit celou hlavu a podstoupit operaci v ten den jsme videla poprvé brečet svého tátu. Rodiče museli podepsat souhlas a mohl se jit na to druhý den ráno jsem jela na sál, na sále mě čekal pan doktor co mě prijmal a další 5
Moje operace trvala 18 hodin
Když mě odoperovali nechali mě spát 2 dny
Po probuzení jsem neuměla vůbec nic
Mluvit, chodit no prostě nic.
Když přišel ráno doktor zkoušeli mi vyndat šant z hlavy ale jen co to vytáhly přišel záchvat a vysoké horečky takže mě museli uspat a jít na druhou operaci, na zavedeni šantu do hlavy a břicha dalších 15 stehů v těle a v hlavě dohromady jich je 56 jizvy mma na hlavě na břiše.
Celkově jsem si v nemocnici polezela půl roku.

Rakovina, dali mi půl roku zivota

(Standa, 1. 11. 2018 10:31)

https://youtu.be/-QfNmoBk_54

Consonant Ways to Farther down Blood Stress

(Alayemyluche, 24. 7. 2018 12:33)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-inde-horaires/

SÁM PROTI VŠEM 2.část

(Esko, 22. 12. 2017 2:07)

Odvést ,převést ,vystašit ,unést ,ukrást ,prodat či oklamat . Nemohu psát blíž bo by mě někdo odhalil ,ale vím moc dobře o čem tu píši . Když už jsem opustil toto vše svobodné opět a probral se ráno na vazbě ,věděl jsem ,že už to není jen tak . Z té vazby mě propustili ,tenkrát s podmínkou a mohl jsem si jít kam jsem chtěl ,jelikož jsem během sezení ve vazbě dojel k té plnoletosti . Moc jsem si to dětství neužil . Život leťel dál a poznal jsem ženu ,byla užasná a hned jsme spolu začali žít . Měla malého syna ,byl nemocný ,ale vše jsme zvladli :) Miloval jsem je nade vše na světě a teď tu sedím a pořád je miluji . je 22.12. a včera jsme náš vztah ukončili podvedla a lhala a ještě byla pyšná jako páv . Je beran nemam jí to za zlé ,též jsem udělal spousty chyb . Třeba tenkrát když jsem ji poznal a spojili jsme naše srdíčka ,tak jsem nastoupil výkon trestu a tím vím ,že jsem jí moc ranil . Vrátil jsem se po odpikání trestu a ona tu celou dobu žila s mím kamarádem . I přez to vše jsem se k ní vrátil a snažil se lepit rozbitý porcelán a vrátit vše krásné ,bylo to už těžké a když se zdalo ,že je vše na správné cestě ,tak vždy přilétnul klacek pod nohy . Naše hádky doma začali střídat víčitky a bylo to horší a horší . Oba jsme trpěli ,jelikož jsme oba milovali a věřte ,že ano . To pravé cítíte ,do dnes to cítím i přez tu bolest mě ta láska , jak miluji bolí. Přišel jsem během okamžiku o vše a neměl jsem ani kam jít . S matkou se od ukončení střední nebavil ,neměli jsme si co říct ,ani do dnes ne . Bratr je hladovej a myslí jen na sebe a své pohodlí ,jen přijmout pomoc a utéct . Pár přatel kolem mě je pravých ,ale jsem na jedné ruce k napočítání a situace jim sama dává zabrat . Na podmínce s dohledem se snažím být na dále hodný ,jelikož výkon by byl sakra dlouhý a kolem 10 - 12 let se vším dohromady si každy rozmislí zda páchat bo snažit se držet na a být svobodný. Spím pár dnů venku ,pak beru malý byt ,žije v něm semnou moje fenka . Je užasná a tajně semnou miluje to malé srdíčko co bojovalo a roste a jí co mě jen obelhávala a běhala po cizích ptákách. I přez to se člověk dokáže trápit. Nemám nic ,jelikož jsem nešetřil ,vše kolem dělal šťastnými a pomáhal . Až se skoro sám zabil ,co skoro . Příjde mi jako bych byl. Pár hodiny zpět se mi rozlítli dveře a minulost si pro mě přišla . Bylo to to svědomí ,ten špatně odvedený kšeft po tolika letech . Byly to tvrdé údery a na konci jsem viděl jen nůž . Kdyžř jsem se se vším i se smrtí smířil ,přišla nabídka 280 tisíc vrátit a zapomenout . Tak mám pár dnů ,možná týdnů ,než si pro mě přijdou . Lidi buďte rádi za to co máte a jestli kolem sebe máte lidi ,který vá mají rádi ,tak si jich kurva važte . Serte na názory ,hlavně spolu a při sobě . Rodiče vy prosím své děti střežte jsou to vaše diamanty ,tak je nenechte zničit dobou a doprovázejte je spravným směrem ( přijďte se kouknou na tréninky ,pochválit ,podpořit ,cokoli) . Je mi 25 let a každý ten den jsem važně prožil a pár jich jistě ještě mám . Jennn coooo dááállll ,silu už vážně nemám . Hezké svátky přeji ,zda to někdo dočetl jsem unavenej ,tak se omlouvám za osekání a dřívější konce. Opatrujte se a berte život vážně . Neposerte to jako ja KRÁSNÉ SVÁTKY VŠEM kdyby někoho něco zajímalo rád odpovím PS : M. Esko

SÁM PROTI VŠEM

(Esko, 22. 12. 2017 2:04)

Nepisi tu proto ,abych byl něčím zajímavý . Jen už tu sedím a čekám ! Vše to začalo z ničeho . Byl jsem podle nich chytrý super kluk co je z velké rodiny a první to někam školami a studováním dotahne. Otec můj si sám vzal život,nešťastně dopadl vztah s mou matkou a miloval ,jelikož z lásky si život vzít ,je vzkaz od srdce pro spojené srdce ,že bez něj nelze dál . Mě s bratrem přenechal osudu a novému otci ,co dodal další dva bratry a spousty piv a hadek do rodiny . Dodělal jsem základní docházku a šel studovat Integrovanou školu , věděl jsem ,že to pro maturu nebude lehká cesta ,ale kdyby jsem věděl ,že se stresuju tou nejmenší věcí ,asi bych se lépe připravil. Doma byly věčné neschody a hádky fotr pil a mamka brečela a řvala na něj ,byla nešťastná a dost unavená ze všeho. Začal jsem více času trávit venku a domu se vracel čím dál později ,bydlel jsem ve čtvrti na kterou lidé koukali se špatným pohledem . Ale bylo to tam fajn ,každý přehaní a jde o to co v životě zažijete a vydíte . Když pak přišlo období schanění a poznavání sil peněz ,vše se měnilo . Jedna skupina neuměla nic (to jsou většinou tzv. POVOLÁNÍ SYN mamka s taťkou vše dá a zaplatí) , druhá skupina umí až moc (většinou je vše o vyvolání a použití psychiky ,ale na lámání chleba nejdou daleko) ). Pak jsou tu ti co žijí ze dne na den , je jedno kolik dokážou udělat peněz ,stějně se jich vzdají (ikdyž mají už dávno dostatek chtějí víc nebo už ani neví co chtějí a na konec o vše přijdou a ráno začínají od nuly) . Dále feťáci a ty co odevzdávají ,žebrají a prosí (spousty z nich byly fajn a uměli ,jen doba je zabila) . Tou dobou jsem proplouval a snžil se to nevnímat tak brzy ,ale nešlo to . Ta nejhorší doba byla kolem té občanky ,kolem těch 15tin . Doma otřes a čím dál horší ,na vlak do školy už jsem pomalu ani nedostával , vše jsem se snažil řešit sám a neměl jsem kam jít pro rady či pomoc. Začal jsem a věděl jsem ,že ani jiná možnost není než začít . Šlo mi to uměl jsem vydělat peníze a normálně ,neříkám ,že uplně čestně (třeba uplně strat prodej novin s historkou přispění na děti vydělávala mnoho pro mladý kluky . Jenže mi chtěli víc a víc ,až jsem odešel z domu uplně a zařídil si sve bydleni ,naučil se řídit a auto měl mnohem hezčí a lepší než otci od mých spolužaků . Bylo mi krásně a snažil jsem se vždy ,aby každému kolem mě bylo semnou . Pak jsem to přeháněl lidi brali drogy a ja místo těch jejich chemek začal pít , dve tři flašky Beama whisky nebyly za volantem problém ,bez auta jsem nežil bylo to složité . Vysvětlete puberťákovi bez řidičáku atd . ,co má a co né . I tak mi to šlo a snažil jsem se budovat ,jen vždy se dostavil nejaký zámrd ,něco co mě zranilo či pozastavilo . Jelikož jsem nebyl ani dospělí ,tak začali uřady atd. Takže vychovné ustavy a pasťáky byly mou vizí ,která se dostavila ,čekal jsem ji . Probojoval se vším a šel dál . Když jsem opět mohl podnikat svobodně své kroky ,tak opět vedli k penězům . Co se hodilo do toho jsem vlétnul .

Panika ale nakonec OK

(Anička šimonová, 10. 12. 2017 22:43)

Jely jsme s kamarádkou na vyjížďku na koních . Celou dobu nás sledoval nějaký muž .Jely jsme zpátky.Odstrojily je a šly se projít.Jenže zase ten chlapík se domlouval s jinym na něčem.(neslyšela jsem na čem) s kamarádkou jsme to fofrem vzaly domů ale on za námi pak se u ulice kde bydlim odpojil a jel autem někam jinam.S kámoškou jsme si oddechly a mazaly domů.O cca 4 dny později jsem jela ráno autobusem do školy a na pravo o demne seděl chlapík byl.....byl.....mi tak povědomý.A docvaklo mi to.Šupem přez celý autobus ke kámošce(né k té která se mnou byla na vyjížďce) která sice seděla na druhý straně autobusu ale mě to bylo jedno.Vše jsem jí řekla o tom jak nás pronásledoval atd. Když v tom jsem uviděla kamaráda který jezdí autobusem do prahy a řekla jsem mu ať toho týpka sleduje.Vystoupila jsem s kámoškou a zamávala kámošovi a šlo se do školy.Po škole šup na zastávku a jede autobus.Zaplatím si a uvidím kámoše.Celá zvědavá se ho zeptám:,,Tak co Filipe ...Co bylo s tim chlápkem?"a on ,,No Ani...nevim...ale nic tak ti to řeknu."zhluboka se nadechnul ..já celá natěšená a spustil:,,4 zastávky předtim než jsem vystoupil tak zanáma jela policie.Zastavila nás.." na chvíly přestal a já ,,Notááák nenapínej mě"'a on,,Dobře dobře ta policie nás zastavila vešla ozbrojená do autobusu a řekla že si na toho chlapa máme dávat ale sakra pozor ...Teda myslim že to byl on."vytáhl mobil a ukázal mi video jak ho odváděj a já nato jenom kývla hlavou.Máme štěstí že s kámošem bydlíme ve stejné ulici a on:,,Hele ještě jedna zastávka a vystupujem " a já ,,Ufff hurá aspoň na to cestou snad zapomenem.Konec

Falešná láska

(Lucie Lacková, 22. 4. 2017 10:13)

Ahoj, jmenuje se Lucie a je mi 16 let. Mám přítele už asi 4 roky. Poslední týdny jsme se, ale s Markem moc nepohodli a šlo to z kopce. Jednou mi řekl...
Marek: Lásko, přijedeš?
Já: Ano klidně.
Marek: V kolik by jsi mohla?
Já: 13:03 mi jede autobus, takže bych tam byla v 13.20
Marek: Dobře, budu Tě čekat.
Mě to najednou přišlo divné, že se chce sejít i když jsme se hádali no to je jedno za chvíli mi jede autobus tak beru vak, obleču se a jdu. Autobus mě 7 minut zpoždění a pak jsem ho konečně viděla. No konečně ten autobus přijel. Tak jsem nastoupila a jela. Na zastávce jsem viděla Marka, ale pozor s nějakou holkou. Vystoupila jsem a šla jsem za Markem. Jenže jak jsem k němu mířila, tak se s tou holkou chytli za ruce a odešli. Já s brekem jsem šla za svým nejlepší kamarádem, který mi vždy pomůže a všechno jsem mu řekla. Bohužel mi jel autobus v 19:27 tak jsem si vzala věci a šli jsme na zastávku. Už mi jel autobus takže jsem ho objala a s brekem šla do autobusu zaplatila jsem a šla si sednout. Večer jsem šla ještě s nejlepší kamarádkou Nikol ven abych na to zapoměla. Asi kolem 00:00 jsem přišla domů a co se stalo? Dostala jsem zprávu od Marka.
Marek: Zlato, kde jsi byla?
(Já jsem na to neodpověděla a odložila mobil, ale po tom mi přišla další zpráva.)
Marek: Čekal jsem tam na tebe. Proč mi neodpovídáš?
(Já se neudržela a odpověděla jsem mu.)
Já: Já jsem tam jela, ale to ty jsi tam byl s jinou.
Marek: Co to povídáš?
Já: Ale nic zapomen na to promin, ale nemám čas Ahoj.
Marek: Pa miluji Tě
Další den jsem jela z Nikol do Frýdy na nákupy a abych zapomněla na to co se stalo. Jenom že jak jsme byly v obchodě viděla jsem Marka jak se s tou holkou líbá! Popadla jsem věci a utíkala z obchodáku. Neměla jsem na to sílu, takže jsem napsala Markovi jak jsem přijela domů.
Já: Říkal si, že mě miluješ! Že by si mě nikdy nevyměnil!
Marek: Já nechtěl. Já ani nevěděl, že si tam byla.
Já: Takže ty takhle?! Víš co je konec mezi námi!!
Marek: Ne! Zlato bylo to jenom jednou! Prosím odpust mi!
Já jsem už neodpovídala a odhlásila jsem se.

žIVOT DIEVCATA

(Lucia, 28. 3. 2017 18:55)

Bolo raz jedno dievca ktore milovalo kone ale jej neznasal zvierata. Raz dievca islo do stajne uvidela tam krasneho kon a sadla sinaň ho a hijo hnet vedela čo ma robit a utiekla z domu a vycestovala cely svet.

žIVOT DIEVCATA

(Lucia, 28. 3. 2017 18:54)

Bolo raz jedno dievca ktore milovalo kone ale jej neznasal zvierata. Raz dievca islo do stajne uvidela tam krasneho kon a sadla sinaň ho a hijo hnet vedela čo ma robit a utiekla z domu a vycestovala cely svet.


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »